Podsumowanie "Listopadowego Weekendu" - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podsumowanie "Listopadowego Weekendu"

W dniach od 10do 13listopada ostrowscy policjanci prowadzili akcję "LISTOPADOWY WEEKEND" mającą na celu zapewnienie bezpieczeństwa, porządku i płynności ruchu na drogach. W tym czasie funkcjonariusze odnotowali 4 kolizje i 1wypadek, ponadto zatrzymali jednego nietrzeźwego kierującego. Ponownie apelujemy do kierujących o ostrożność podczas jazdy, zwłaszcza gdy na drodze panują trudne warunki atmosferyczne.

W trakcie trwania akcji LISTOPADOWY WEEKEND w powiecie ostrowskim służbę pełniło w sumie 171 policjantów z wszystkich wydziałów. Głównym zadaniem policjantów było zapewnienie bezpieczeństwa, porządku i płynności ruchu na drogach powiatu ostrowskiego. Funkcjonariusze sprawdzali stan trzeźwości kierujących, stan techniczny aut oraz zwracali uwagę na przekraczanie prędkości przez kierujących. Policjanci zabezpieczali również wydarzenia związane z obchodami Święta Odzyskania Niepodległości.

Podczas „LISTOPADOWEGO WEEKENDU” funkcjonariusze odnotowali 4 kolizje i 1 wypadek drogowy ponadto zatrzymali 1 nietrzeźwego kierującego.

11 listopada przed godz. 13:00 w Ugniewie na prostym odcinku drogi 41-latka z powiatu ostrowskiego kierując Mazdą z nieustalonych przyczyn straciła panowanie nad autem. W wyniku tego uderzyła w przydrożne drzewo. 41-latka była trzeźwa, została przewieziona do Szpitala.

11 listopada przed godz. 10:00 w Ostrowi Mazowieckiej na ul. Małkińskiej policjanci z drogówki zatrzymali do kontroli drogowej Opla. 31-letni ostrowianin który kierował autem był nietrzeźwy, miał prawie 2, 5 promila alkoholu.

Ponownie zwracamy się z apelem do kierowców o dostosowywanie prędkości do warunków panujących na drodze, zdjęcie nogi z gazu i jazdę zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

 

st.sierż. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony