Nietrzeźwi kierowcy zatrzymani - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwi kierowcy zatrzymani

Ostrowscy funkcjonariusze podczas codziennej służby dbają o bezpieczeństwo mieszkańców. Tylko w tym tygodniu policjanci zapobiegli tragedii na drodze zatrzymując 3 nietrzeźwych kierowców.

7 listopada przed godz. 19:00 w Ostrowi Mazowieckiej kierujący autem marki Kia Sportage uderzył w zaparkowane BMW . 39-letni ostrowianin był nietrzeźwy miał ponad 1,9 promila alkoholu.

9 listopada w Godlewie na punkcie kontrolnym ASF policjanci z drogówki zatrzymali kierowcę Mercedesa. 45-latek z powiatu zambrowskiego był nietrzeźwy, miał ponad 0,8 promila.

Również 9 listopada przed godz. 21:00 w Wąsewie na ul. Goworowskiej policjanci zatrzymali kierowcę VW Golfa. 33-latek z gminy Wąsewo był nietrzeźwy, miał ponad 1,14 promi

Policjanci zatrzymali kierowcom prawo jazdy. Wkrótce mężczyźni odpowiedzą przed Sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości za co grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Apelujemy do kierujących o zdrowy rozsądek. Wsiadając do auta kierowca powinien być trzeźwy. Reagujmy w sytuacji, gdy widzimy osobę nietrzeźwą wsiadającą do auta. To nasz społeczny obowiązek. Jeżeli nie uda nam się odwieźć takiego kierowcy od jazdy, niezwłocznie zadzwońmy na Policję pod nr 112 lub 997.

st.sierż. Marzena Laczkowska

 
Powrót na górę strony