Nietrzeźwy kierowca wjechał w ogrodzenie - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwy kierowca wjechał w ogrodzenie

Data publikacji 17.10.2018

W poniedziałek przed południem nietrzeźwy 59-latek wjechał citroenem w ogrodzenie posesji. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie gdzie po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości i spowodowania kolizji.

W poniedziałek przed południem 59-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego wsiadł za kierownicę citroena po wypiciu alkoholu. Mężczyzna w miejscowości Rynek stracił panowanie nad samochodem  w wyniku czego uderzył w ogrodzenie posesji. Wezwani na miejsce policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierowcy, urządzenie pokazało ponad 2,8 promila alkoholu w organizmie. 59-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie gdzie po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości i spowodowania kolizji.

 

Apelujemy do osób które zauważą osobę wsiadającą za kierownicę auta po wypiciu alkoholu o reakcję. Jeżeli nie mamy możliwości fizycznego powstrzymania takiej osoby przed kierowaniem autem, zadzwońmy na Policję pod nr alarmowy 997. Jeden telefon może zapobiec tragedii na drodze. Jednocześnie przypominamy, że za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

 

sierż. szt. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony