Nieodpowiedzialni kierowcy zatrzymani przez policjantów - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Nieodpowiedzialni kierowcy zatrzymani przez policjantów

Data publikacji 18.10.2018

Wczoraj ostrowscy policjanci zatrzymali dwóch nieodpowiedzialnych kierowców którzy zdecydowali się na kierowanie autem po wypiciu alkoholu.

Wczoraj około południa dyżurny ostrowskiej komendy odebrał zgłoszenie, że w Kalinowie w przydrożnym rowie stoi Opel Astra. Policjanci po przyjeździe na miejsce zastali 38-letnią mieszkankę pow. ostrowskiego. Kobieta nie odniosła żadnych obrażeń, została przebadana na stan trzeźwości, urządzenie wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali 38-latce prawo jazdy.

Wczoraj wieczorem policjantki Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymały na ul. Lubiejewskiej do kontroli drogowej kierującego Porsche. 33-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego został zbadany na stan trzeźwości z wynikiem 0,4 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo od mężczyzny pobrano krew do zbadania stanu trzeźwości. Policjantki zatrzymały 33-latkowi prawo jazdy.

 

Apelujemy do kierowców o zdrowy rozsądek i nie wsiadanie za kierownicę auta po wypiciu alkoholu. Jedna nieodpowiedzialna decyzja może skończyć się tragicznie.

 

sierż. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony