Wypadek na drodze W627 - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek na drodze W627

Data publikacji 13.11.2018

Dziś rano na drodze wojewódzkiej nr 627 między m. Żachy Pawły a Niegowcem doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych i ciężarówki. Do szpitala przewieziono 3 osoby, niestety pomimo udzielonej pomocy medycznej w szpitalu zmarł 29-letni mieszkaniec pow.ostrołęckiego.

Po godz. 6:00 na drodze W 627 między miejscowością Żachy Pawły a Niegowcem doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych i ciężarówki. Policjanci pracując na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący oplem 24-letni mieszkaniec pow. sierpeckiego nieprawidłowo wykonał manewr wyprzedzania ciężarówki daf z naczepą kierowaną przez 54-letniego mieszkańca pow. międzyrzeckiego. W wyniku tego kierujący oplem zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka audi którym kierował 29-letni mieszkaniec pow. ostrołęckiego. W związku z tym zdarzeniem do szpitala przewieziono 3 osoby - kierowcę opla od którego pobrano krew do zbadania stanu trzeźwości, podróżującego z nim pasażera w wieku 51-lat oraz 29-letniego kierowcę audi. Niestety pomimo udzielonej pomocy medycznej w szpitalu zmarł 29-latek. Kierowca ciężarówki był trzeźwy. Podczas prowadzonych przez policjantów na miejscu zdarzenia czynności występowały na drodze utrudnienia.

Dalsze czynności małkińskich policjantów wyjaśnią wszystkie okoliczności wypadku.

Apelujemy do kierowców aby przez rozpoczęciem manewru upewnić się czy nie spowodujemy zagrożenia bezpieczeństwa innym użytkownikom drogi.

 

sierż.szt. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony