Podsumowanie weekendu - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podsumowanie weekendu

Data publikacji 19.11.2018

Miniony weekend minął na drogach powiatu ostrowskiego tragicznie. W sobotni wieczór doszło do śmiertelnego wypadku w Gniazdowie w którym zginął 32-latek.

Podczas minionego weekendu na drogach powiatu ostrowskiego doszło do 9 kolizji i 1 śmiertelnego wypadku. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali jedną osobę po użyciu alkoholu.

W niedzielę na ul. Małkińskiej policjanci zatrzymali kierującego fordem.37- letni ostrowianin został poddany badaniu na stan trzeźwości, urządzenie wykazało ponad 0,3 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali 37-latkowi prawo jazdy.

W niedzielę przed północą na drodze W677 w Sulęcinie Szlacheckim doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego. Policjanci wstępnie ustalili, że 35-latka z pow. ostrowskiego kierując mercedesem straciła panowanie nad autem wjechała do przydrożnego rowu uderzając w drzewo. Kobieta była nietrzeźwa miała 1,7 promila alkoholu w organizmie. Do Szpitala przewieziono kierującą oraz dwóch pasażerów - obywateli Ukrainy.

W sobotni wieczór na drodze w Gniazdowie na drodze W 677 stracił życie 32-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Policjanci pracując na miejscu wypadku pod nadzorem Prokuratora wstępnie ustalili, że z nieznanych na chwilę obecną przyczyn 32-latek kierując vw passatem zjechał na lewy pas jezdni, następnie na lewe pobocze gdzie uderzył w drzewo. Niestety siła uderzenia była tak duża, że 32-latek zginął na miejscu. Dalsze czynności ostrowskich policjantów wyjaśnią wszystkie okoliczności tego tragicznego wypadku.

Apelujemy do kierowców o ostrożną jazdę zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Kierowanie autem po wypiciu alkoholu może skończyć się tragicznie dla kierowcy oraz innych użytkowników drogi.

 

sierż. szt. Marzena Laczkowska

 

Powrót na górę strony