Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wspólne działania nurskiej Policji, Kół Łowieckich, Leśniczego z okręgu Nur i Społecznej Straży Rybackiej

19 grudnia nurscy policjanci wspólnie z kołami łowieckimi WKŁ 306 Jeleń, Szarak Małkinia Górna, Leśniczym okręgu Nur Panem Jerzym Myszko oraz funkcjonariuszami Społecznej Straży Rybackiej prowadzili działania w rejonie rzeki Bug oraz na terenach leśnych od Zaszkowa po Zuzelę. Celem działań było zapobieganie kradzieży drewna, nielegalnemu pozyskiwaniu stroiszu i choinek, przeciwdziałaniu kłusownictwu oraz nielegalnemu połowu ryb.

Nadchodzące święta Bożego Narodzenia wiążą się miedzy innymi ze wzrostem nielegalnego pozyskiwania stroiszu i choinek z lasów a także nasileniem kłusownictwa leśnego i rybnego.

W związku z tym w celu zwiększenia porządku i bezpieczeństwa na terenie obszarów leśnych oraz w rejonie rzeki Bug policjanci z Posterunku w Nurze wspólnie z kołami łowieckimi WKŁ 360 Jeleń, Szarak Małkinia Górna, Leśniczym okręgu Nur Panem Jerzym Myszko oraz Społeczną Strażą Rybacką prowadzili kontrole rejonu rzeki Bug oraz terenów leśnych od Zaszkowa po Zuzelę. Podczas działań nie ujawniono żadnych nieprawidłowości.

 

st.sierż. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony