Mikołajki w ostrowskim szpitalu - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Mikołajki w ostrowskim szpitalu

Wizyta Św. Mikołaja i Ostrowskiego Liska w dniu 6 grudnia na oddziale dziecięcym powoli staje się tradycją. Tego roku nie mogło być inaczej, dzieci które ten szczególny dzień spędzały na szpitalnym łóżku odwiedził Św. Mikołaj wraz z pomocnikami oraz Ostrowski Lisek.

Wczoraj wieczorem małych pacjentów ostrowskiego szpitala odwiedzili wyjątkowi goście - Św. Mikołaj z pomocnikami oraz Ostrowski Lisek. Wizyta związana była z ważną dla każdego dziecka datą - 6 grudnia czyli Mikołajkami. Św. Mikołaj i Ostrowski Lisek nie zapomnieli o prezentach dla dzieci wśród których były m.in słodycze i odblaski. Przybyli goście sprawili, że na dziecięcych buziach pojawił się uśmiech i chociaż na chwilę mali pacjenci i ich rodzice zapomnieli o chorobie. 

Serdecznie dziękujemy pielęgniarce - Pani Ewie Syrek za pomoc w organizacji naszej wizyty w Szpitalu. Roksanie z MDK-u i wolontariuszom za poświęcenie prywatnego czasu na tak szczytny cel. Dziękujemy również firmie GoDan Strefa Uśmiechu za włączenie się do akcji i przygotowanie dla dzieci m.in balonowych reniferów, choinek. Prezenty dla dzieci ufundował MDK oraz Urząd Miasta z Ostrowi Mazowieckiej.

Małym pacjentom życzymy uśmiechu na co dzień i szybkiego powrotu do zdrowia.

 

sierż. szt. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony