Podsumowanie Świąt Bożego Narodzenia w powiecie ostrowskim - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podsumowanie Świąt Bożego Narodzenia w powiecie ostrowskim

Data publikacji 27.12.2018

Święta Bożego Narodzenia w powiecie ostrowskim minęły spokojnie, policjanci odnotowali jedynie 7 niegroźnych kolizji ponadto zatrzymali 1 nietrzeźwego kierowcę.

24 grudnia przed godz. 22:00 na ul. Kolarskiej policjanci interweniowali wobec 26-letniego ostrowianina. Kierowniczka SPZOZ Meditrans Ostrołęka poinformowała dyżurnego ostrowskiej komendy, że po udzieleniu pomocy 26-latkowi przez załogę karetki pogotowia mężczyzna przedmiotem przypominającym pręt uszkodził szyby w tylnych i bocznych drzwiach. Policjanci zatrzymali 26-latka który miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu gdzie po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut uszkodzenia karetki do którego przyznał się.

25 grudnia po południu do ostrowskiej komendy zgłosił się 22-letni ostrowianin. Mężczyzna oświadczył, że jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 3,5 roku. 22-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie skąd zostanie przewieziony do zakłady karnego.

26 grudnia przed godz. 11:00 na ul. Okrzei policjantka Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymała do kontroli drogowej kierującego Audi A4. 34-letniego ostrowianina poddano badaniu na stan trzeźwości, urządzenie wykazało ponad 0,8 promila alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, niebawem odpowie przed Sądem za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości za co grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

 

sierż. szt. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony