Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

17 Choinka w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w ramach Środowisko Policyjne Dzieciom

Dziś w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Zuzeli odbyła się już 17 Choinka organizowana dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem „Rodzina Policyjna”. Wychowawcy, rodzice oraz podopieczni przygotowali bogaty program artystyczny. Oprawę muzyczną co roku przygotowują funkcjonariusze z Orkiestry Reprezentacyjnej Policji z KGP.

Już po raz 17 w Zuzeli odbyło się spotkanie choinkowe. Na tę okazję wychowawcy, rodzice i podopieczni przygotowali część artystyczną wykonując polskie i zagraniczne piosenki dostarczając zaproszonym gościom moc wrażeń. Oprawę muzyczną Choinki przygotowała Orkiestra Reprezentacyjna Policji z KGP.  W spotkaniu choinkowym wzięli udział przedstawiciele Komendy Głównej Policji, Komendant Powiatowy Policji w Ostrowi Maz Pan podinsp. Mirosław Olszewski, kierownik Posterunku w Nurze Pan st. asp. Marcin Uściński, Stowarzyszenia „Rodzina Policyjna” Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach oraz przedstawiciele samorządu oraz „zaprzyjaźnione instytucje” wspierające działalność ośrodka.

Pan podinsp. Mirosław Olszewski w podziękowaniu za zaproszenie na uroczystość wręczył podopiecznym ośrodka odblaski, aby wychowankowie byli bezpieczni na drodze. Podczas corocznego spotkania wychowankowie ośrodka przekazują gościom i zaprzyjaźnionym instytucjom własnoręcznie wykonane prezenty. W tym roku były to piękne figurki Anioła. Spotkanie zakończyło się wspólnym balem.

 

sierż. szt. Marzena Laczkowska

Pliki do pobrania

  • 35.79 MB
Powrót na górę strony