III Otwarty Turniej Halowej Piłki Nożnej - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

III Otwarty Turniej Halowej Piłki Nożnej

Data publikacji 08.02.2019

Ferie w powiecie ostrowskim kończą się na sportowo. Dziś na hali sportowej w Wąsewie odbył się III Otwarty Turniej Halowej Piłki Nożnej dzieci z rocznika 2006-2008 pod patronatem Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej. Pomysłodawcą turnieju jest asp. Marek Kaczmarczyk dzielnicowy gminy Wąsewo.

Dziś przed południem w hali sportowej w Wąsewie odbył się III Otwarty Turniej Halowej Piłki Nożnej pod patronatem Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej. W zawodach udział wzięli chłopcy z rocznika 2006-2008. W tym roku do turnieju zgłosiło się 6 drużyn, KS Wąsewo I, KS Wąsewo II, LUKS Czerwin, Football Dream Passion Ostrów Maz., MKS Małkinia, SP Stary Lubotyń.

Przed rozgrywkami sierż. szt. Łukasz Kuliś przeprowadził krótką pogadankę na temat przeciwdziałania m.in rasizmowi oraz o zasadach prawdziwego kibica biorącego udział w imprezie sportowej. Na zakończenie wszyscy uczestnicy podpisali się po deklaracją wyrażającą sprzeciw wobec rasistowskich zachowaniach na boisku.

Po krótkiej pogadance rozpoczęły się rozgrywki mecze trwały po 12 minut, uczestnicy "z poświęceniem walczyli" o pierwsze trzy miejsca w których nagrodami były cenne puchary ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Wąsewie.

I miejsce - LUKS Czerwin

II Miejsce - KS Wąsewo I

III Miejsce - MKS Małkinia

IV Miejsce - Football Dream Passion Ostrów Maz.

V Miejsce - SP Stary Lubotyń

VI Miejsce - KS Wąsewo II

 

Zdobywcy 3 pierwszych miejsc otrzymali gratulacje i puchary z rąk I Z-cy KPP w Ostrowi Mazowieckiej mł.insp. Mariusza Okulusa oraz Naczelnika Prewencji podkom. Andrzeja Damięckiego. Każdy uczestnik otrzymał z rąk dzielnicowego asp.Marka Kaczmarczyka opaski odblaskowe.

Turniej zakończył się wspólnym pamiątkowym zdjęciem.

 

sierż. szt. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony