Podsumowanie weekendu - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podsumowanie weekendu

Data publikacji 04.03.2019

Podczas minionego weekendu doszło do 4 kolizji, policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców, kierującego który miał cofnięte uprawnienia oraz mężczyznę który miał sądowy zakaz prowadzenia auta.

1 marca po godz. 21:00 w Broku policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Fordem. Policjanci sprawdzając 28-letniego warszawiaka w bazach otrzymali informację, że mężczyzna ma cofnięte uprawnienia do kierowania autem. 

Tego samego dnia w Kiełczewie po godz. 14:00 policjanci zatrzymali 78 -latka z powiatu ostrowskiego. Mężczyzna będąc w stanie nietrzeźwości ponad 1,9 promila alkoholu w organizmie kierując Oplem na łuku drogi stracił panowanie nad autem w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu a następnie dachował. Funkcjonariusze zatrzymali 78-latkowi prawo jazdy, mężczyzna został przewieziony do Szpitala.

1 marca po godz. 17:00 w Dybkach funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Fiatem 44-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego. Mężczyzna został poddany badaniu na stan trzeźwości, urządzenie wykazało prawie 1,6 promila alkoholu w organizmie. W trakcie sprawdzania w policyjnych bazach danych policjanci otrzymali informację, że 44-latek nie miał uprawnień do kierowania.

3 marca po godz. 9:00 w Ostrowi Mazowieckiej na ul. Różańskiej policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Audi. 29-letni mieszkaniec pow. lęborskiego miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Apelujemy do kierowców o zdrowy rozsądek. Decydując się na kierowanie autem po wypiciu alkoholu narażamy siebie i innych uczestników ruchu drogowego na utratę zdrowia a nawet życia.

 

sierż. szt. Marzena Laczkowska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powrót na górę strony