Podsumowanie Sylwestra i Nowego Roku - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podsumowanie Sylwestra i Nowego Roku

Podczas Sylwestra i Nowego Roku na drogach powiatu ostrowskiego doszło w sumie do 3 kolizji i 1 wypadku drogowego. Policjanci zatrzymali 1 nietrzeźwego kierowcę.

1 stycznia po godz. 16:00 w Glinie w gminie Małkinia Górna doszło do wypadku drogowego. Policjanci, wstępnie ustalili, że 27-latek z powiatu ostrowskiego kierując samochodem marki Audi 80 nie udzielił pierwszeństwa przejazdu doprowadzając do zderzenia z Citroenem C5 którym kierował 53-letni mieszkaniec Warszawy. Kierowcy byli trzeźwi. W wyniku zderzenia do Szpitala trafiła pasażerka Audi. Dalsze czynności

Małkińscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę 31 grudnia o północy w Małkini Górnej na ul. Nurskiej. 27- letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego kierował VW Passat mając ponad 2 promile alkoholu. Niebawem mężczyzna odpowie przed Sądem za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości za co grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Apelujemy do kierujących o rozwagę i nie wsiadanie za kierownicę auta po wypiciu alkoholu. Jeśli widzisz osobę która po wypiciu alkoholu zamierza kierować autem, powstrzymaj ją. Jeśli to Ci się nie uda, zadzwoń na Policję pod nr 997 lub 112. Reagując możesz zapobiec tragedii na drodze.

 

st.sierż. Marzena Laczkowska

 

 

Powrót na górę strony