Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

3 miejsce dla policjantów w IV Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej o puchar Burmistrza Gminy Brok

W niedzielne popołudnie w ZPPO w Broku odbył się IV gminny turniej Piłki Siatkowej o puchar Burmistrza Gminy Brok. Organizatorami turnieju był Burmistrz Gminy Brok Pan Marek Młyński oraz Dyrektor ZPPO w Broku Pani Joana Ciskowska. W turnieju uczestniczyli policjanci z małkińskiego komisariatu i ostrowskiej komendy którzy zdobyli 3 miejsce.

Służba w policji to co dzień inne wyzwania i zadania którym często towarzyszy stres. Ważne jest aby po "służbie" znaleźć hobby które pozwoli odreagować napięcie. Jednym ze sposób jest sport, w przypadku ostrowskich i małkińskich policjantów jest to siatkówka. Funkcjonariusze wykorzystują swój wolny czas i startują w różnego rodzaju imprezach sportowych. W niedzielne popołudnie policjanci wzięli udział w IV Gminnym Turnieju Piłki siatkowej o puchar Burmistrza Gminy Brok. O nagrody rywalizowało 7 drużyn tj. Urząd Gminy w Broku, Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Broku, Rada Rodziców Przy ZPPO w Broku, OSP w Broku, Autoservice w Broku, PLAST-FOL w Broku. Drużyna policjantów składała się z mł.asp. Sylwestra Andryszczyka, asp. Marka Kaczmarczyka, mł.asp. Piotra Frąckiewicza, mł.asp. Rafała Dębka, sierż.szt. Cezarego Grabowskiego, sierż. Tomasza Lendzioszka, sierż.szt. Sławomira Blocha i post. Przemysława Małyszko. Sędzią podczas zawodu był Pan Arkadiusz Borowy.

Rywalizacja była zacięta, policjanci zajęli 3 miejsce, na drugim uplasowała się drużyna PLAST-FOL z Broku, zwycięstwo odniosła drużyna OSP z Broku. Drużyny z podium odebrały z rąk Burmistrza Broku Pana Marka Młyńskiego  puchary, medale oraz pamiątkowe dyplomy.

Wszystkim drużynom dopingowały cheerleaderki z z ZPPO w Broku oraz kibice.

 

sierż. szt. Marzena Laczkowska

zdj. źródło Urząd Miasta Brok

 

Powrót na górę strony