Tragiczne wtorkowe popołudnie - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczne wtorkowe popołudnie

Data publikacji 27.03.2019

Wczorajsze popołudnie minęło na drogach powiatu ostrowskiego tragicznie. W wypadku drogowym zginęło dwóch młodych mężczyzn z naszego powiatu.

Wczoraj przed godz. 15:00 na drogach powiatu ostrowskiego panowały bardzo trudne warunki drogowe spowodowane obfitymi opadami śniegu. Tuż po godz. 15:00 na drodze W627 w pobliżu Jeleni doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Policjanci będąc na miejscu wstępnie ustalili, że 23-letni mieszkaniec pow. ostrowskiego kierując renault na śliskiej nawierzchni na łuku drogi stracił panowanie nad autem. Mężczyzna zjechał na lewy pas ruchu zderzając się czołowo z ciężarówką scanią z naczepą kierowaną przez 29-letniego mieszkańca pow. łomżyńskiego. Niestety siła uderzenia była tak duża, że na miejscu zginął 23-letni kierowca renault oraz podróżujący z nim rówieśnik również z pow. ostrowskiego. Policjanci pracowali na miejscu wypadku pod nadzorem Prokuratora. Podczas wykonywanych przez funkcjonariuszy czynności droga była zablokowana. Kierowca ciężarówki był trzeźwy.

 

Wczorajsza aura nie przypominała astronomicznej wiosny która rozpoczęła się 21 marca. Pamiętajmy, że marzec jest miesiącem w którym dni ciepłe, wiosenne przeplatają się z wieczorno-porannymi przymrozkami i opadami śniegu lub marznącego deszczu. Wówczas dla własnego bezpieczeństwa należy zachować ostrożność podczas jazdy poprzez zmniejszenie prędkości. 

 

sierż. szt. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony