Gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Dziś w Nagoszewie odbyły się pierwsze eliminacje gminne do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w których uczestniczyła Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Pani podinsp. Ewa Dmochowska. Turniej był idealnym momentem do promowania akcji "Jednośladem bezpiecznie do celu" w ramach której na terenie całego Mazowsza prowadzone są działania profilaktyczne "Mój rower, moje życie".

Dzisiejszy turniej odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej w Nagoszewie. Uczniowie klas od IV do VI, od VII do VIII oraz gimnazja z gminy Ostrów Mazowiecka rywalizowali w dwóch kategoriach. Młodzież rozwiązywała testy dot. znajomości przepisów ruchu drogowego następnie sprawdzała swoje umiejętności jazdy na rowerze po torze przeszkód.

W kategorii klas IV-VI uplasowały się:

na I miejscu - PSP w Nagoszewie

na II miejscu - PSP Kalinowo

na III miejscu - PSP Jasienica.

Natomiast w kategorii klas VII-VIII oraz gimnazja:

I miejsce - PSP Dudy

II miejsce - PSP Nagoszewo

III miejsce - PSP Ugniewo.

 

Zdobywcy miejsc z podium otrzymali z rąk Wójta Gminy Ostrów Mazowiecka Pana Waldemara Brzostka pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Ponadto wszyscy uczestnicy otrzymali odblaski w postaci kamizelek, worków i opasek na rękę. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych etapach.

 

sierż. szt. Marzena Laczkowska

 

Powrót na górę strony