Eliminacje rejonowe Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego w Małkini Górnej. - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Eliminacje rejonowe Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego w Małkini Górnej.

W miniony piątek w Zespole Szkół im. S. Staszica w Małkini Górnej odbyły się eliminacje rejonowe do Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego w którym uczestniczyli uczniowie 8 placówek z pow. ostrowskiego, ostrołęckiego i makowskiego.

W eliminacjach rejonowych do Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego w Małkini Górnej wystąpili przedstawiciele 8 szkół tj. ZSZ Nr 1 im.J. Psarskiego w Ostrołęce, ZS Nr 1 im.rtm. W.Pileckiego w Ostrowi Mazowieckiej, ZSZ Nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce, ZS im.S.Staszica w Małkini Górnej, ZS CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, LO im. M.Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej, ZSP w Kadzidle oraz ZS im. Jana Pawła II w Różanie. Eliminacje składały się z 3 części. Uczestnicy turnieju musieli wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego, umiejętnościami udzielania pierwszej pomocy oraz kierowania autem i skuterem na placu.

Nad przebiegiem testu pisemnego z przepisów ruchu drogowego czuwała Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Pani podinsp. Ewa Dmochowska. W uroczystym wręczeniu nagród uczestniczył I Z-ca KPP w Ostrowi Mazowieckiej Pan mł.insp. Mariusz Okulus oraz Pani podkom. Justyna Biedrzycka komendant małkińskiego komisariatu.

Zwycięzcą turnieju zostali uczniowie ZSZ Nr 1 im. J.Psarskiego w Ostrołęce, drugie miejsce zajęła młodzież z ZS Nr 1 im.rtm. W.Pileckiego w Ostrowi Mazowieckiej a trzecie przedstawiciele ZSZ Nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce.
Laureaci otrzymali cenne nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej.

Gratulujemy wiedzy i umiejętności, życzymy sukcesów w dalszym etapie.

Finał wojewódzki odbędzie się 28 maja 2019r. na terenie Autodromu Automobilklubu Polski w Warszawie przy ul. Powstańców Śląskich 127.

 

sierż. szt. Marzena Laczkowska

  • Puchary -nagrody w Młodzieżowym Turnieju Motoryzacyjnym
  • Test pisemny z przepisów ruchu drogowego
  • Pierwsza pomoc przedmedyczna
  • Pokonywanie placu manewrowego na skuterze
  • Jazda autem po placu manewrowym
  • Ogłoszenie wyników
  • Wręczenie nagród laureatom
  • Wręczenie nagród zwycięzcom turnieju
  • Wręczenie nagród laureatom turnieju
Powrót na górę strony