Zasłużona emerytura - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zasłużona emerytura

W środę 4 stycznia Komendant Powiatowy Policji w Ostrowi Mazowieckiej nadkom. Mirosław Olszewski wraz z I Z-cą podinsp. Mariuszem Okulusem oraz kadrą kierowniczą, policjantami i pracownikami cywilnymi pożegnali Panią asp. szt. Elżbietę Kaliszewską która odeszła na zasłużoną emeryturę.

Pani asp. szt. Elżbieta Kaliszewska przepracowała 30 lat. Swoją przygodę z mundurem rozpoczęła w KWP w Ostrołęce w 1988r. Służbę w KPP w Ostrowi Mazowieckiej rozpoczęła w maju 2004r. a dokładniej na Posterunku Policji w Andrzejewie. Od 2005 do 2013r. pracowała w Wydziale Kryminalnym ostrowskiej Komendy. Od 2013r. do momentu przejścia na emeryturę pracowała jako specjalista na Jednoosobowym Stanowisku ds. Kontroli.
Podczas uroczystości Komendant Powiatowy Policji nadkom. Mirosław Olszewski w obecności kadry kierowniczej, policjantów i pracowników cywilnych podziękował Pani asp. szt. Elżbiecie Kaliszewskiej za zaangażowanie i profesjonalizm podczas pełnienia służby następnie życzył zdrowia i pomyślności w realizacji planów osobistych. Do życzeń dołączyli się naczelnicy, policjanci i pracownicy cywilni obecni na uroczystości.
Na pamiątkę uroczystości Pani asp.szt. Elżbieta Kaliszewska otrzymała tabliczkę okolicznościową.
Pani asp. szt. Elżbieta Kaliszewska podziękowała wszystkim obecnym za współpracę.
W części nieoficjalnej nie brakowało wspomnień zabawnych historii których podczas minionych w sumie 30 lat nie brakowało.

 

st.sierż. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony