Podsumowanie działań ''Prędkość'' - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podsumowanie działań ''Prędkość''

Data publikacji 06.07.2020

Wczoraj ostrowscy policjanci prowadzili działania o nazwie ''Prędkość". Celem akcji było przypomnienie kierowcom o jeździe zgodnie z przepisami ruchu drogowego w kwestii dopuszczalnej prędkości.

W niedzielę ostrowscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego prowadzili działania o nazwie "Prędkość". Policjanci stwierdzili 29 przypadków przekroczeń dopuszczalnej prędkości przez kierujących. W 3 przypadakch kierowcy przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50km/h na obszarze zabudowanym. Rano w Rostkach Wielkich policjanci skontrolowali kierującego vw 57-latka z powiatu wysokomazowieckiego, który jechał przez obszar zabudowany 102 km/h. Następnie po południu w Kiełczewie policjanci zatrzymali kierującego peugeotem 45-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego, który przekroczył dopuszczalną prędkość na obszarze zabudowanym o 62km/h. Kolejne prawo jazdy policjanci zatrzymali wieczorem w Glinie kierującemu vw passatem. 58-letni mieszkaniec Warszawy jechał 103 km/h przez zabudowany obszar. Policjanci zatrzymali kierującym prawa jazdy na 3 miesiące, wystawili mandaty oraz dopisali punkty karne.

 

Jeszcze raz apelujemy do kierowców o jazdę zgodnie z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego. Nadmierna prędkość to jedna z głównych przyczyn śmiertelnych wypadków drogowych.

 

sierż. szt. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony