Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

I Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej

Z okazji Dnia Dziecka wczoraj na ostrowskiej hali sportowej odbył się turniej piłki siatkowej. Organizatorem I Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar KPP w Ostrowi Mazowieckiej był Zarząd Terenowego NSZZP w ostrowskiej komendzie. Wśród drużyn nie mogło zabraknąć ostrowskich policjantów, którym "siatkówka" pozwala "odstresować się" nierzadko po ciężkiej służbie.

Wczoraj na hali sportowej MOSiR odbył się I Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej. Pomysłodawcą turnieju był Zarząd Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów KPP Ostrów Maz. Dzień na sportowo zorganizowano w związku z obchodzonym 1 czerwca Dniem Dziecka.

Turniej rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Ostrowi Mazowieckiej podinsp. Mirosław Olszewski życząc uczestnikom i kibicom wielu sportowych wrażeń. Na boisku "walczyły" 4 drużyny: policjanci, strażacy, uczniowie dwóch ostrowskich szkół średnich - ZS Nr 1 "Rubinek" oraz ZS Nr 2 "Ekonomik". Mecze rozgrywane były na wysokim poziomie. Przedstawiciele Grupy Ratowniczej "Nadzieja" działającej przy ZS Nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej nieśli pomoc kontuzjonowanym zawodnikom. Po zaciętej walce na boisku ogłoszono zwycięzców:

I miejsce zajęła młodzież z ZS Nr 1 tzw. "Rubinek",

II miejsce wywalczyli policjanci,

na III miejscu uplasowała się młodzież z ZS Nr 2 tzw.: Ekonomik",

IV miejsce zajęli strażacy.

Uroczystego wręczenia pucharów oraz medali ufundowanych przez Wójta Gminy Ostrów Mazowiecka dokonał I Z-ca Komendanta Powiatowego Policji mł.insp. Mariusz Okulus. Dodatkowo najlepszy zawodnik z każdej drużyny otrzymał pamiątkową statuetkę. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki.

Powrót na górę strony