Aktualności

Kolejny tragiczny wypadek drogowy

Data publikacji 25.06.2019

Wczoraj po południu doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W wyniku zderzenia dwóch aut zginęła jedna osoba, a 5 zostało przewiezionych do szpitala.

Wczoraj po godz. 16:00  w Broku na ul. Małkińskiej doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Policjanci pracując na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący oplem zafirą 37-letni mieszkaniec naszego powiatu na łuku drogi zjechał na przeciwny pas zderzając się z fiatem ducato którym kierował 22-letni obywatel Ukrainy. Niestety siła uderzenia była tak duża, że na miejscu zginęła 35-letnia mieszkanka naszego powiatu podróżującą oplem. Do szpitali przewieziono dwójkę dzieci w wieku 5 i 8 lat, kierowcę opla oraz dwóch pasażerów fiata 33 i 29-latka. Kierowca fiata był trzeźwy, od kierującego oplem w szpitalu pobrano krew na zbadanie stanu trzeźwości. Policjanci pracowali na miejscu pod nadzorem Prokuratora, dalsze czynności funkcjonariuszy wyjaśnią wszystkie okoliczności tego tragicznego wypadku.

 

Słoneczny dzień z wysoką temperaturą często powoduje, że mocniej wciskamy pedał gazu. Wbrew pozorom gdy na zewnątrz panują sprzyjające warunki atmosferyczne np w postaci dobrej widoczności dochodzi do tragicznych w skutkach wypadków drogowych. Jeżeli czeka nas dłuższa podróż, róbmy przerwy podczas jazdy aby np. nie zasnąć za kierownicą. Apelujemy do kierowców o ostrożność i rozwagę na jezdni.

 

 

sierż. szt. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony