Podsumowanie weekendu - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podsumowanie weekendu

Data publikacji 01.07.2019

Miniony weekend w powiecie ostrowskim minął tragicznie, zginął 42-letni mieszkaniec naszego powiatu. Funkcjonariusze odnotowali 6 kolizji, ponadto zatrzymali nietrzeźwego kierującego i mężczyznę który kierował autem pomimo zakazu.

Wczoraj rano na ul. Małkińskiej doszło do tragicznego wypadku drogowego. Policjanci pracując na miejscu pod nadzorem Prokuratora wstępnie ustalili, że kierująca fiatem 70-latka z pow.ostrowskiego potrąciła 42-letniego mężczyznę mieszkańca naszego powiatu. Niestety mężczyzna zginął na miejscu. Kierująca autem była trzeźwa. Dalsze czynności policjantów wyjaśnią wszystkie okoliczności tego tragicznego wypadku.

W niedzielę wieczorem w Rząśniku Włościańskim policjanci zatrzymali kierującego toyotą. 31-latek z naszego powiatu zdecydował się na kierowanie autem pomimo posiadania zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Również w niedzielę wieczorem w Prostyni doszło do kolizji z udziałem nietrzeźwego kierującego. Policjanci ustalili, że 54-letni mieszkaniec naszego powiatu kierując motorowerem w stanie nietrzeźwości ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie na łuku drogi stracił panowanie następnie zjechał na pobocze uderzając w zaparkowanego citroena. W wyniku uderzenia citroen został przepchnięty po czym uderzył w zaparkowanego peugeota. Kierującemu motorowerem udzielono pomocy medycznej w szpitalu.

Przypominamy, że za wsiadanie za kierownicę pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

 

 

sierż. szt. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony