Choinka w Zuzeli - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Choinka w Zuzeli

13 stycznia w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Zuzeli odbyła się Choinka organizowana dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem "Rodzina Policyjna". Wychowawcy i podopieczni ośrodka przygotowali bogaty program artystyczny.

Już po raz 15 w Zuzeli odbyło się spotkanie choinkowe. Z tej okazji wychowawcy przygotowali i wykonali piosenki dostarczając zaproszonym gościom moc wrażeń.Oprawę muzyczną Choinki przygotowała Orkiestra Reprezentacyjna Policji z KGP.  W spotkaniu choinkowym wzięli udział przedstawiciele Komendy Głównej Policji, Komendant Powiatowy Policji w Ostrowi Maz Pan nadkom. Mirosław Olszewski, kierownik Posterunku w Nurze Pan asp Marcin Uściński oraz przedstawiciele Samorządu oraz sponsorzy ośrodka.

Pan asp Marcin Uściński w podziękowaniu za zaproszenie na choinkę wręczył podopiecznym ośrodka odblaskowe misie, aby wychowankowie byli bezpieczni na drodze. Podczas corocznego spotkania wychowankowie ośrodka przekazują gościom i zaprzyjaźnionym instytucjom własnoręcznie wykonane prezenty. Spotkanie zakończyło się wspólną zabawą.

 

st.sierż. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony