Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Życzenia mł. insp. dr hab. Zbigniewa Mikołajczyka - Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu z okazji Święta Policji

Data publikacji 18.07.2019

Policjantki,

Policjanci,

Pracownicy Policji

garnizonu mazowieckiego

 

 

Świętujemy 100. rocznicę powstania Policji Państwowej, formacji, której nadrzędnym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa, ładu i porządku publicznego.

                Podobnie jak dawniej, tak i dzisiaj codzienny trud, zaangażowanie i sumienność pozwala funkcjonariuszom realizować trudne zadania służbowe oraz budować wizerunek Policji oparty na profesjonalizmie i ofiarności.

Z okazji jubileuszowego Święta Policji, w imieniu swoim oraz kierownictwa Policji garnizonu mazowieckiego, dziękuję Wam za pełną poświęcenia i odwagi służbę społeczeństwu, życząc satysfakcji z wykonywanych zadań służbowych.

Pragnę serdecznie podziękować także wszystkim pracownikom Policji. To dzięki Waszej pracy funkcjonariusze mogą skutecznie walczyć z przestępczością i dawać gwarancję poszanowania prawa.

Proszę także o przekazanie moich najserdeczniejszych podziękowań oraz wyrazów szacunku Państwa rodzinom i najbliższym, którzy wspierają Was w codziennych, nie zawsze łatwych, obowiązkach służbowych.

Najlepsze życzenia i pozdrowienia kieruję także do emerytów i rencistów oraz przedstawicieli rodzin policyjnych, życząc zdrowia i wszelkiej pomyślności.

 

 

 

mł. insp. dr hab. Zbigniew MIKOŁAJCZYK

Komendant Wojewódzki Policji

zs. w Radomiu

Powrót na górę strony