Śmiertelne potrącenie pieszego. - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelne potrącenie pieszego.

Data publikacji 01.10.2019

Niedzielny poranek w powiecie ostrowskim rozpoczął się tragicznie. W wyniku potrącenia zmarł na miejscu 63-letni ostrowianin.

W niedzielę po godz. 5:00 w Ugniewie na ul. Ugniewskiej doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Policjanci pracując na miejscu pod nadzorem Prokuratora wstępnie ustalili, że kierująca mercedesem 29-letnia mieszkanka naszego powiatu jadąc w kierunku Ostrowi Mazowieckiej potrąciła poza obszarem zabudowanym na nieoświetlonym prostym odcinku drogi mężczyznę, który nie mając żadnych odblasków nagle wtargnął z prawej strony na jezdnię. Niestety pieszy 63-letni ostrowianin zginął na miejscu. Kierująca autem była trzeźwa. Dalsze czynności ostrowskich policjantów wyjaśnią wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

 

W związku z tym tragicznym zdarzeniem apelujemy do pieszych o rozsądek na drodze. Pamiętajmy, że gdy idziemy drogą bez chodnika poza obszarem zabudowanym mamy obowiązek posiadania odblasków. W ten sposób zwiększamy swoje szanse na bezpieczne dotarcie do celu a kierowcy czas na odpowiednią reakcję.

 

 

sierż.szt. Marzena Laczkowska

 

 

Powrót na górę strony