Tragiczny wypadek w Grędzicach - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny wypadek w Grędzicach

Data publikacji 13.10.2019

Wczoraj wieczorem w Grędzicach w gminie Szulborze Wielkie doszło do tragicznego wypadku z udziałem rowerzysty, niestety mężczyzna zmarł na miejscu.Okoliczności wypadku ustalą nurscy policjanci pod nadzorem Prokuratora.

Wczoraj przed godz. 19:00 w Grędzicach w gminie Szulborze Wielkie doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Policjanci pracowali na miejscu pod nadzorem Prokuratora. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący vw 46-letni mieszkaniec gminy Zaręby Kościelne jadąc z Szulborza Wielkiego uderzył w tył roweru którym w tym samym kierunku poruszał się 61-letni mieszkaniec gminy Szulborze Wielkie. Po uderzeniu w rowerzystę kierujący vw wjechał do przydrożnego rowu. Niestety siła uderzenia była tak duża, że 61-letni rowerzysta zmarł na miejscu. Kierujący autem był trzeźwy. Wszystkie okoliczności tego tragicznego wypadku ustalą policjanci z nurskiego posterunku.

 

Przypominamy rowerzystom aby w trosce o własne zdrowie i życie pamiętali o elementach obowiązkowego wyposażenia jednośladu w postaci sprawnego oświetlenia, szczególnie gdy poruszamy się jezdnią po zapadnięciu zmierzchu. Oświetlenie z przodu i z tyłu roweru sprawia, że jesteśmy widoczni dla innych użytkowników drogi jakimi są kierowcy aut.

 

sierż.szt. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony