Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ostrowscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn - sprawców uszkodzenia drzwi i kradzieży z włamaniem

Data publikacji 24.10.2019

Na początku tego tygodnia ostrowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn do dwóch spraw nad którymi pracowali. Do przestępstw doszło na przełomie września i października.

Intensywna praca ostrowskich kryminalnych przyniosła oczekiwane efekty w postaci zatrzymania dwóch mężczyzn. Na początku października z zaparkowanego na posesji w Ostrowi Mazowieckiej opla skradziono elektronarzędzia. Policjanci prowadząc czynności operacyjne ustalili sprawcę kradzieży z włamaniem. We wtorek w związku ze sprawą zatrzymano 37-letniego ostrowianina. Policjanci odzyskali część skradzionych elektronarzędzi. Za kradzież z włamaniem 37-latkowi grozi  do 10 lat pozbawienia wolności.

Pod koniec września uszkodzono drzwi wejściowe do klatki schodowej w bloku przy ul. Lubiejewskiej. Ostrowscy kryminalni pracując nad sprawą ustalili, że drzwi uszkodził 18 -letni ostrowianin. Mężczyzna rownież został zatrzymany we wtorek, 18-latek usłyszał zarzut uszkodzenia drzwi do czego przyznał się. Za uszkodzenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

 

sierż.szt. Marzena Laczkowska
 

Powrót na górę strony