Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali 25-latka który nie miał uprawnień do kierowana autem ponadto miał 0,48 promila alkoholu w organizmie

Data publikacji 07.11.2019

We wtorkowy wieczór ostrowscy policjanci zatrzymali 25-letniego ostrowiania. Mężczyzna kierował autem na tzw. "podwójnym gazie" dodatkowo nie mając prawa jazdy.

We wtorkowy wieczór na ul. S.Duboisa policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego bmw. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 25-letniego ostrowianina, urządzenie wskazało 0,48 promila alkoholu w organizmie. W trakcie kontroli policjanci "sprawdzając" mężczyznę w bazach danych otrzymali informację, że w/w nie ma uprawnień do kierowania autem. O dalszym losie nieodpowiedzialnego 25-latka niebawem zadecyduje Sąd.

 

Kierowanie autem po wypiciu alkoholu to wyraz skrajnej nieodpowiedzialności za własne zdrowie i życie i innych "niewinnych" osób korzystających z jezdni. Dlatego gdy zauważymy osobę która po wypiciu alkoholu wsiada za kierownicę auta zadzwońmy na nr alarmowy aby nie doszło do tragedii na drodze.

 

sierż.szt. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony