Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kierował autem pomimo braku dopuszczenia pojazdu do ruchu, mając 1,5 promila alkoholu w organizmie a nie mając dokumentów

Data publikacji 15.11.2019

Wczoraj w nocy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego vw golfem. 46-latek z pow.ostrowskiego był nietrzeźwy, nie miał dokumentów a auto nie było dopuszczone do ruchu.

Wczoraj w nocy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego pełniąc służbę na ul. S.Batorego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego vw golfem. 46-letni mieszkaniec pow.ostrowskiego został poddany badaniu na stan trzeźwości, urządzenie wykazało 1,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo mężczyzna nie miał dokumentu prawa jazdy a auto którym kierował nie było dopuszczone do ruchu. Niebawem 46-latek odpowie przed Sądem za swoje nieodpowiedzialne zachowanie.

 

Nietrzeźwi kierowcy stanowią poważne zagrożenia dla zdrowia i życia innych osób korzystających z drogi. W związku z tym apelujemy, aby przypadki kierowania autem przez osoby nietrzeźwe zgłaszać pod nr alarmowym 112.

 

 

sierż.szt. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony