Nieodpowiedzialni kierowcy zatrzymani przez ostrowskich policjantów - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nieodpowiedzialni kierowcy zatrzymani przez ostrowskich policjantów

Data publikacji 19.11.2019

Tylko wczoraj ostrowscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, mężczyznę który kierował autem po użyciu alkoholu oraz kierującego bez uprawnień.

Wczoraj rano na ul. Broniewskiego policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali kierującego skodą octavią. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 43-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego, urządzenie wykazało 0,4 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali 43-latkowi prawo jazdy.

Wczoraj po południu na tej samej ulicy dzielnicowi zatrzymali do kontroli drogowej kierującego audi. Policjanci zbadali stan trzeźwości 57-latka z powiatu ostrowskiego, urządzenie pokazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Dzielnicowi zatrzymali 57-latkowi prawo jazdy.

Również wczoraj przed północą na ul. Małkinskiej policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej 24-latka kierującego toyotą. W trakcie sprawdzania mężczyzny w bazach danych policjanci otrzymali informacje, że nie ma uprawnień do kierowania pojazdami. 24-latek został ukarany mandatem a auto zostało zholowane na parking.

 

Nietrzeźwi kierujący stanowią poważne zagrożenie na drogach. W związku z tym apelujemy o reakcję i każdą tego typu sytuację prosimy zgłaszać pod nr alarmowym 112. Jeden telefon może zapobiec tragedii na drodze w wyniku której zginie niewinna osoba.

 

sierż.szt. Marzena Laczkowska

 

 

 

 

Powrót na górę strony