Spotkanie opłatkowe w ostrowskiej komendzie - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie opłatkowe w ostrowskiej komendzie

Dziś w ostrowskiej komendzie odbyło się spotkanie opłatkowe kadry kierowniczej, policjantów,policjantek, pracowników służby cywilnej oraz zaproszonych gości m.in z lokalnego samorządu z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Już za kilka dni Wigilia i Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji dziś w ostrowskiej komendzie odbyło się spotkanie opłatkowe z udziałem kadry kierowniczej, policjantek/policjantów, pracowników służby cywilnej oraz zaproszonych gości - przedstawicieli lokalnego samorządu i kierowników instytucji na co dzień współpracujących z funkcjonariuszami. Komendant Powiatowy Policji Pan podinsp. Mirosław Olszewski złożył życzenia świąteczne kadrze kierowniczej, policjantom, pracownikom cywilnym i ich rodzinom. Do życzeń dołączyli się przedstawiciele lokalnego samorządu oraz straży pożarnej i wojska.

Dzisiejsze spotkanie było również okazją do oficjalnego powitania w gronie oficerów Z-cy Komendanta KP w Małkini Górnej podkom. Marcina Kędzierskiego, który Postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 10 października tego roku otrzymał mianowanie na I stopień oficerski. Po modlitwie poprowadzonej przez ks Kapelana Marka Grudy uczestnicy spotkania złożyli sobie świąteczne życzenia "dzieląc się opłatkiem".

 

 

sierż.szt. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony