Podsumowanie weekendu - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podsumowanie weekendu

Data publikacji 20.01.2020

Podczas minionego weekendu ostrowscy policjanci odnotowali 8 kolizji ponadto zatrzymali 3 nietrzeźwych kierujących.

W niedzielę po godz. 2 w Komorowie ostrowscy policjanci zatrzymali kierującego audi. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości 28-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego, urządzenie wykazało 1,4 promila alkoholu w organizmie.

Również w niedzielę po południu w Podbieli kierujący oplem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku jezdni zjechał do przydrożnego rowu dachując. 26-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego po badaniu został zatrzymany w policyjnym areszcie. Mężczyzna był nietrzeźwy, urządzenie wskazało ponad 1 promil alkoholu w organizmie.

W niedzielę wieczorem w Komorowie policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego seatem. 44-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego miał cofnięte uprawnienia do kierowania autem, ponadto mężczyzna był nietrzeźwy 2,3 promila alkoholu w organizmie.

 

Zatrzymani przez policjantów nietrzeźwi kierowcy niebawem odpowiedzą przed Sądem za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości za co grozi nawet do 2 lat pozbawienia wolności. Apelujemy o więcej zdrowego rozsądku i nie wsiadanie za kierownicę auta po wypiciu alkoholu.

 

 

sierż.szt.Marzena Laczkowska

 

Powrót na górę strony