"Bezpiecznych ferii" ciąg dalszy - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

"Bezpiecznych ferii" ciąg dalszy

Data publikacji 05.02.2020

Już tylko kilka dni pozostało do rozpoczęcia ferii zimowych. Ostrowscy i małkińscy dzielnicowi kontynuują spotkania z dziećmi i młodzieżą na temat bezpiecznego spędzania wolnego czasu podczas ferii.

Jeszcze tylko kilka dni do rozpoczęcia ferii zimowych dla uczniów szkół w powiecie ostrowskim. Dzielnicowi odwiedzają przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych i średnich aby rozmawiać o bezpieczeństwie podczas zimowej przerwy od zajęć. Podczas wizyt policjanci omawiają bezpieczeństwo w ruchu drogowym pieszych oraz rowerzystów, dzielnicowi przypominają o zachowaniu ostrożnośći w kontakcie z obcymi osobami oraz w znajomościach nawiązywanych w internecie. Pomimo bezśnieżnej zimy policjanci omawiają zasady bezpiecznego spędzania wolnego czasu na zewnątrz. Przypominają o korzystaniu z wyznaczonych lodowisk do zimowych zabaw. W spotkaniach uczestniczą też przedstawiciele PSR z Posterunku w Małkini Górnej którzy omawiają konsekwencje wchodzenia na zamarźnięte m.in stawy lub rzeki.

 

Spotkania z młodzieżą odbyły się w minionym tygodniu z młodzieżą w SP w Prostyni, natomiast w tym tygodniu policjanci odwiedzili SP w Broku, PSP im. mjr.H.Sucharskiego oraz Przedszkole Miejskie Nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej.

 

sierż.szt. Marzena Laczkowska

Pliki do pobrania

  • 176.81 KB
    Spotkanie policjantów i przedstawicieli PSR z dziećmi na temat bezpiecznych ferii
Powrót na górę strony