W mieszkaniu mieli ponad 2 kg narkotyków - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

W mieszkaniu mieli ponad 2 kg narkotyków

Ostrowscy kryminalni przy wsparciu antyterrorystów z Radomia zatrzymali trzech mężczyzn, u których funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 2 kg narkotyków. Była to marihuana, amfetamina i mefedron. 28 i 29-latek najbliższe miesiące spędzą w areszcie.

Realizując własne informacje ostrowscy policjanci ustalili, że na terenie jednej z posesji w gminie Małkinia Górna znajduje się duża ilość narkotyków. Ustalenia te potwierdziły się w zeszłym tygodniu, kiedy to kryminalni z ostrowskiej komendy wraz z antyterrorystami z Radomia weszli do mieszkań trzech mężczyzn. Mieszkańcy byli zupełnie zaskoczeni, próbowali stawiać opór. Zostali szybko obezwładnieni. Policjanci przeszukali mieszkania mężczyzn. W wyniku czego funkcjonariusze znaleźli ponad 2,3 kg narkotyków w postaci marihuany, mefedronu i amfetaminy. Ponadto policjanci zabezpieczyli sprzęt do porcjowania i pakowania środków odurzających. Zabezpieczone też zostały pieniądze w kwocie kilkudziesięciu tysięcy złotych w różnych walutach, które najprawdopodobniej pochodzą z nielegalnego handlu.

Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. 28, 29 i 33-latek usłyszeli już zarzuty.

Decyzją Sądu Rejonowego w Ostrowi Mazowieckiej 28 i 29-latek spędzą najbliższe trzy miesiące w areszcie. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

 

st.sierż. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony