Aktualności

Wypadek z udziałem kierującego autem, rowerzysty i pieszej w Dybkach na drodze serwisowej S-8

Data publikacji 18.03.2020

Wczoraj ostrowscy policjanci interweniowali w związku z wypadkiem z udziałem samochodu osobowego, rowerzysty oraz pieszej.

Wczoraj wieczorem na drodze serwisowej S-8 w Dybkach doszło do wypadku drogowego z udziałem kierującego autem, rowerzysty i pieszej. Policjanci pracując na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący vw 46-latek jadąc w kierunku Przyjm podczas wyprzedzania uderzył w jadącego w tym samymi kierunku 15-letniego rowerzystę. Obok rowerzysty biegła 25-latka na którą przewrócił się 15-latek. W wyniku uderzenia do szpitala w Ostrowi Mazowieckiej została przewieziona 25-latka (trzeźwa) natomiast 15-latek został przetransportowany do szpitala w Warszawie. Kierujący autem został zbadany na stan trzeźwości 0,5 promila alkoholu w organizmie, mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Dalsze czyności ostrowskich policjantów wyjaśnią wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

 

Świadków zdarzenia prosimy o kontakt z WK KPP w Ostrowi Mazowieckiej pod nr tel. 29 746 92 28 lub dyżurnym nr tel. 29 746 92 00.

 

sierż.szt. Marzena Laczkowska

 

Powrót na górę strony