Tylko dwa dni i aż 4 nietrzeźwych kierowców zatrzymanych - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Tylko dwa dni i aż 4 nietrzeźwych kierowców zatrzymanych

Data publikacji 30.03.2020

Podczas minionego weekendu ostrowscy policjanci zatrzymali aż 4 nietrzeźwych kierowców, niechlubny rekordzista miał 3,4 promila alkoholu w organizmie.

Sprawdzanie czy osoby objęte kwarantanną domową realizują ten obowiązek to dodatkowe zadania które w ostatnim czasie realizują ostrowscy policjanci. Nie znaczy to jednak, że policjanci nie wykonują swoich podstawowych zadań jakim jest dbanie o bezpieczeństwo np. na drogach powiatu ostrowskiego. Tylko podczas minionego weekendu policjanci zatrzymali aż 4 nietrzeźwych kierowców.

W niedzielę wieczorem w Przyjmach k.Poręby policjanci zatrzymali kierowcę motoroweru. 39-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego miał ponad 3,2 promila alkoholu w organizmie. Również w niedzielę niespełna godzinę później w Zachach-Pawłach policjanci zatrzymali 33-letniego kierowcę fiata z Ostrowi Mazowieckiej. Mężczyzna miał 3,4 promila alkoholu w organizmie.

Kolejnego nietrzeźwego kierowcę policjanci zatrzymali przed godz. 21:00 w Ostrowi Mazowieckiej na ul. Stacyjnej. 45-letni mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej kierował fordem mając 0,7 promila alkoholu w organizmie.

Ostatniego nietrzeźwego policjanci zatrzymali w niedzielę kilkanaście minut po północy w Ostrowi Mazowieckiej na ul. Gajowej.Tym razem 32-letnia mieszkanka Ostrowi Mazowieckiej kierując vw miała 1,2 promila alkoholu w organizmie.

Niebawem nieodpowiedzialni kierowcy odpowiedzą przed Sądem za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości za co grozi nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

 

sierż.szt. Marzena Laczkowska

 


 

Powrót na górę strony