3 nietrzeźwych kierowców zatrzymali wczoraj ostrowscy policjanci - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

3 nietrzeźwych kierowców zatrzymali wczoraj ostrowscy policjanci

Data publikacji 10.04.2020

Tylko wczoraj ostrowscy policjanci zatrzymali 3 nietrzeźwych kierowców, rekordzista miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyznom grozi nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Ostrowscy policjanci dbają o bezpieczeństwo na drodze osób, które podczas epidemii koronawirusa ze względu na rodzaj wykonywanej pracy nie mogą zostać w domu. Nietrzeźwi kierowcy nie zważają na występujące zagrożenie. Niemal codziennie policjanci zatrzymują nieodpowiedzialne osoby, które po wypiciu alkoholu wsiadają za kierownicę auta. Tylko wczoraj ostrowscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy kierowali autem w stanie nietrzeźwości. Pierwszego nietrzeźwego kierowcę policjanci zatrzymali przed godz. 13:00 na ul. Sikorskiego. 23-letni mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej kierował hondą mając ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie. Drugi nietrzeźwy kierowca został zatrzymany po godz. 16:00 na ul. 1000-lecia. 52-letni ostrowianin kierował nissanem mając prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Do zatrzymania tego kierowcy nie doszłoby gdyby nie zgłoszenie mieszkańca powiatu ostrowskiego. Ostatniego nietrzeźwego kierowcę policjanci zatrzymali w Zgleczewie Panieńskim w gminie Zaręby Kościelne. 46-latek z powiatu ostrowskiego kierował skodą octavią mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

 

Mężczyźni niebawem odpowiedzą przed Sądem za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości, za co grozi nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

 

sierż.szt. Marzena Laczkowska

 

Powrót na górę strony