Wypadek na K-60 w pobliżu Zastawia - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek na K-60 w pobliżu Zastawia

Data publikacji 16.04.2020

Wczoraj wieczorem na drodze K-60 w pobliżu Zastawia doszło do wypadku drogowego z udziałem aż 3 aut osobowych. Do szpitala przewieziono jednego z kierowców. Dalsze czynności w sprawie wypadku wyjaśnią okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj przed godz. 19:00 na drodze K-60 w pobliżu Zastawia doszło do wypadku z udziałem 3 samochodów osobowych. Policjanci po wykonaniu czynności na miejscu, wstępnie ustalili, że kierująca mazdą 35-latka z Warszawy wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu uderzając w opla kierowanego przez 33-latka z Warszawy. Następnie opel zderzył się czołowo z subaru kierowanym przez 23-letniego mieszkańca powiatu wyszkowskiego. Wszyscy kierujący byli trzeźwi, z uwagi na odniesione obrażenia do szpitala przewieziono 23-latka. Dalsze czynności policjantów wyjaśnią okoliczności zdarzenia.

 

Przypominamy kierującym o zachowaniu ostrożności podczas wyjeżdżania z drogi podporządkowanej. Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych niestety również śmiertelnych.

 

sierż.szt. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony