Ostrowscy kryminalni zlikwidowali kolejną nielegalną wytwórnię alkoholu. - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ostrowscy kryminalni zlikwidowali kolejną nielegalną wytwórnię alkoholu.

Aparatura do wytwarzania alkoholu etylowego,1000 litrów zacieru i ponad 85 litrów gotowego alkoholu to efekt piątkowej pracy ostrowskich kryminalnych. Nielegalna wytwórnia alkoholu znajdowała się na terenie Ostrowi Mazowieckiej.

Zlikwidowana druga nielegalna wytwórnia alkoholu to efekt pracy policjantów z Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy z minionego tygodnia. W piątek kryminalni weryfikowali posiadane informacje o 57-letnim mężczyźnie którego podejrzewali o nielegalną produkcję alkoholu. Policjanci potwierdzili swoje przypuszczenia podczas przeszukania pomieszczeń znajdujących się na posesji 57-letniego ostrowianina. W trakcie działań policjanci znaleźli aparaturę do produkcji nielegalnego alkoholu, około 1000 litrów zacieru w beczkach oraz ponad 85 litrów gotowego alkoholu znajdującego się w słoikach i butelkach. Kryminalni na miejscu przesłuchali 57-latka, w sprawie prowadzone są dalsze czynności.

Za nielegalną produkcję alkoholu mężczyzna niebawem odpowie przed Sądem.

Z uwagi na zagrożenie dla zdrowia a nawet życia przestrzegamy przed kupowaniem i spożywaniem alkoholu pochodzącego z niepewnych źródeł.

sierż.szt. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony