Jeden dzień trzech kierowców zatrzymanych przez ostrowskich policjantów - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Jeden dzień trzech kierowców zatrzymanych przez ostrowskich policjantów

Data publikacji 18.05.2020

Tylko w niedzielę ostrowscy policjanci zatrzymali 3 kierowców, nietrzeźwego, z zakazem kierowania oraz z cofniętymi uprawnieniami.

W niedzielę po południu w pobliżu Orła policjanci zatrzymali kierującego citroenem. 30-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego kierował autem pomimo cofniętych uprawnień, ponadto mężczyzna przekroczył o 43km/h dozwoloną prędkość.

Również w niedzielę wieczorem na S-8 (obwodnica miasta) 26-latek z powiatu ostrowskiego kierował fiatem w stanie nietrzeźwości, miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie miał przy sobie dokumentów niezbędnych podczas kontroli drogowej.

Tego samego dnia również wieczorem w Lubotyniu Morgach policjanci zatrzymali 80-letniego mieszkańca powiatu zambrowskiego kierującego daihatsu. Mężczyzna miał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych dodatkowo pobrano od niego krew z uwagi na podejrzenie kierowania w stanie nietrzeźwości.

 

Przypominamy, że za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości grozi nawet do 2 lat pozbawienia wolności. Natomiast za złamanie sądowego zakazu np.kierowania pojazdem mechanicznym grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

 

sierż.szt. Marzena Laczkowska

 

 

Powrót na górę strony