Działania "Andrzejki 2016" - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Działania "Andrzejki 2016"

Data publikacji 23.11.2016

W trosce o bezpieczeństwo na drogach powiatu ostrowskiego w dniach od 26 do 27 listopada oraz 30 listopada ostrowscy policjanci przeprowadzą akcję "Andrzejki 2016". Apelujemy do kierujących o ostrożną jazdę z odpowiednią prędkością bez alkoholu.


W związku ze zbliżającymi się Andrzejkami ostrowscy policjanci przeprowadzą w dniach od 26 do 27 listopada oraz 30 listopada akcję "Andrzejki 2016". W tych dniach większości z nas spędzi na imprezach, balach andrzejkowych gdzie na stołach zagości alkohol. W związku z tym apelujemy do osób które planują udział w imprezach/balach i będą piły alkohol o poproszenie znajomego/członka rodziny o odwiezienie do domu. Absolutnie nie wsiadajmy za kierownicę auta po wypiciu alkoholu. Nawet najmniejsza ilość wypitego alkoholu może doprowadzić do tragedii
W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego m.in pieszych, rowerzystów w tych dniach na drodze czuwać będą policjanci. Funkcjonariusze kontrolować będą stan trzeźwości kierujących, ponadto zwrócą uwagę na przewożenie dzieci w fotelikach oraz jazdę w zapiętych pasach bezpieczeństwa.
Apelujemy do kierujących o rozsądek, ostrożną jazdę bez alkoholu i z odpowiednią prędkością aby ten zbliżający się andrzejkowy weekend minął na drogach powiatu ostrowskiego bezpiecznie.

st. sierż. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony