Grupa "SPEED" w powiecie ostrowskim. - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Grupa "SPEED" w powiecie ostrowskim.

Data publikacji 15.06.2020

Ostrowscy policjanci zostali włączeni do Mazowieckiej Grupy "SPEED". Ostrowscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego reagują na kierowców, którzy swoją niebezpieczną jazdą zagrażają bezpieczeństwu innych osób korzystających z drogi.

W minionym tygodniu ostrowscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego realizując zadania w ramach grupy "SPEED" zatrzymali 3 prawa jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości powyżej 50km/h na obszarze zabudowanym.

W piątek wieczorem ostrowscy policjanci zatrzymali w Broku na ul. Małkińskiej kierującego fordem. 44-letni mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego jechał przez obszar zabudowany 124km/h.

W niedzielny poranek w Ostrowi Mazowieckiej na ul. Różańskiej ostrowscy policjanci zatrzymali 25-letniego mieszkańca powiatu ostrołęckiego. Mężczyzna kierując audi jechał z prędkością 112km/h.

W niedzielę po południu w Zakrzewach Słomach policjanci zatrzymali kierującego toyotą. 54-letni mieszkaniec Warszawy jechał przez obszar zabudowany 104km/h.

 

Przypominamy kierującym, że za przekroczenie na obszarze zabudowanym prędkości powyżej 50km/h grozi mandat, punkty karne ponadto zatrzymywane jest prawo jazdy na okres 3 miesięcy. W związku z tym apelujemy do kierowców o zdjęcie nogi z gazu aby nie narazić się na przykre konsekwencje.

 

sierż.szt. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony