Podsumowanie działań ostrowskiej grupy SPEED - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podsumowanie działań ostrowskiej grupy SPEED

Data publikacji 23.06.2020

W minionym tygodniu ostrowscy policjanci z grupy SPEED Wydziału Ruchu Drogowego skontrolowali ponad 100 aut gdzie w ponad 90 przypadkach kierujący popełnili wykroczenia. Wśród ujawnionych przypadków łamania przepisów ruchu drogowego były 3 przypadki przekroczenia dopuszczalnej prędkości ponad 50 km/h na obszarze zabudowanym.

W piątek po godz. 15:00 w Chmielewie ostrowscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego bmw. 34 letni mieszkaniec Białegostoku jechał z prędkością 117 km/h przez obszar zabudowany.

W niedzielę po godz. 16:00 w Zakrzewie Słomach policjanci kontrolowali kierującego mercedesem 50-letniego mieszkańca województwa wielkopolskiego. 50-latek jechał 117km/h przez obszar zabudowany.

Również w niedzielę po godz. 17:00 w Prostyni policjanci zatrzymali do kontroli 26-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego kierującego oplem. Powodem kontroli było przekroczenie dopuszczalnej prędkości na obszarze zabudowanym, mężczyzna jechał 105km/h.

 

Wszyscy trzej kierujący zostali ukarani mandatami, punktami karnymi ponadto "stracili na 3 miesiące prawa jazdy". Apelujemy o jazdę zgodnie z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego.

 

sierż.szt. Marzena Laczkowska

 

Powrót na górę strony