Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

SP Komorowo zwycięzcą Otwartego Turnieju Piłki Nożnej dla uczniów Szkół Podstawowych

W piątek 17 lutego w hali Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie odbył się Otwarty Turniej Piłki Nożnej dla uczniów Szkół Podstawowych pod patronatem Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

Z okazji trwających ferii zorganizowano turniej piłki nożnej dla uczniów którzy odpoczywają w miejscu zamieszkania. Celem turnieju była bezpieczna i aktywna zabawa dla uczniów szkół podstawowych.

Organizatorem był Urząd Gminy w Wąsewie. Patronat nad turniejem objął Komendant Powiatowy Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

W turnieju udział wzięły 4 drużyny PSP Brudki Stare, PSP Rząśnik Włościański, KS Wąsewo oraz SP Komorowo. Walka na boisku była zacięta, już w 2 pierwszych minutach rozgrywanych meczy padały bramki. Na zakończenie turnieju drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy a każdy piłkarz medal. Zwycięska drużyna SP Komorowo otrzymała z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej Pana nadkom. Mirosława Olszewskiego puchar.

Podczas przerwy w turnieju ostrowscy policjanci rozmawiali na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz bezpiecznej zabawie podczas ferii.

W spotkaniu wziął udział również Ostrowski Lisek.

Turniej zakończył się wspólnym pamiątkowym zdjęciem. Wszystkim uczestnikom turnieju gratulujemy.

 

st.sierż. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony