Śmiertelny wypadek na K-8 - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelny wypadek na K-8

W sobotę po godz. 9:00 na trasie K-8 w Nowej Osuchowej doszło do tragicznego wypadku drogowego. Na miejscu zginęły 3 osoby, 4 zostały przewiezione do Szpitali. Droga była zablokowana przez kilka godzin.

Z wstępnych ustaleń policjantów pracujących pod nadzorem Prokuratora wynika, że 41-letni obywatel Łotwy jadąc samochodem ciężarowym marki Mercedes wraz z naczepą w kierunku Warszawy wskutek pęknięcia przedniej opony zjechał na przeciwległy pas ruchu zderzając się z Peugeotem a następnie z Oplem Astrą.

W wyniku zderzenia na miejscu zginęły 3 osoby: 36-letni obywatel Białorusi, 30-letnia obywatelka Białorusi i 28-letni obywatel Rosji. Do szpitali przewieziono 39-letniego obywatela Białorusi który podróżował Peugeotem oraz 3 kobiety które jechały Oplem Astrą, 30 i 29-letnią mieszkankę Suwałk oraz 29-letnią mieszkankę Warszawy. Wstępne badanie wykazało, że kierujący Mercedesem był trzeźwy, ponadto od 41-latka oraz 30-latki która kierowała Oplem pobrano krew do zbadania na obecność alkoholu i środków odurzających.

Z uwagi na wykonywane na miejscu czynności pod nadzorem Prokuratora droga była zablokowana w obydwu kierunkach przez kilka godzin. Policjanci kierowali ruchem na wyznaczonym objeździe przez Porębę i Brok.

Dalsze czynności wyjaśnią wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

 

st.sierż. Marzena Laczkowska
 

 

 

Powrót na górę strony