Uroczyste przekazanie radiowozu - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Uroczyste przekazanie radiowozu

W piątek po południu na placu przed Parafią pw. Przemienienia Pańskiego odbyła się uroczystość przekazania radiowozu. Zakup radiowozu możliwy był dzięki finansowemu wsparciu Starostwa oraz gmin Nur, Boguty Pianki i Szulborze Wielkie.

W piątek pomimo niesprzyjającej aury odbyła się uroczystość z okazji poświecenia i przekazania radiowozu marki Kia Ceed. Zakup oznakowanego radiowozu możliwy był dzięki finansowemu wsparciu Starostwa Powiatowego w Ostrowi Mazowieckiej oraz gmin w Nurze, Szulborzu Wielkim oraz Bogutach Piankach. Radiowóz został zakupiony w 2016r.

Po złożeniu medlunku I Z-cy KPP w Ostrowi Mazowieckiej Panu podinsp. Mariuszowi Okulusowi przez kierownika posterunku w Nurze Pana asp. Marcina Uścińskiego poświęcenia radiowozu dokonał ks. kapelan Marek Gruda wraz z proboszczem Parafii w Zuzeli ks.kanonikiem Jerzym Krysztopą. Na uroczystości obecni byli Starosta Powiatu Ostrowskiego Pan Zbigniew Kamiński, Wójtowie Gmin Nur Pan Jacek Murawski, Szulborze Wielkie Pan Krzysztof Marian Michalec, Boguty Pianki Pan Józef Bogucki wraz z przewodniczącymi rad gmin. W sumie na zakup radiowozu obecni na uroczystości przedstawiciele samorządów przekazali ponad 30 tyś zł. Radiowóz marki Kia Ceed ma silnik benzynowy o mocy ponad 130 km. Radiowóz będzie wykorzystywany przez policjantów z Posterunku w Nurze podczas codziennej służby w ramach dbania o bezpieczeństwo mieszkańców. Ponadto funkcjonariusze otrzymali prezent od Wójta Gminy Szulborze Wielkie Pana Krzysztofa Mariana Michalca w postaci komputera stacjonarnego o wartości ponad 4 tyś zł.

Uroczystości zakończyły się wspólnym pamiątkowym zdjęciem.

 

st.sierż. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony