Nietrzeźwa 41-latka doprowadziła do kolizji - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwa 41-latka doprowadziła do kolizji

Wczoraj wieczorem na ul. Broniewskiego doszło do kolizji dwóch osobówek. 41-latka która spowodowała kolizję była nietrzeźwa, miała ponad 3,4 promila alkoholu.

Wczoraj przed godz. 19:00 na ul. Broniewskiego doszło do kolizji drogowej dwóch samochodów osobowych. Policjanci ustalili, że 41-letnia mieszkanka Ostrowi Mazowieckiej kierując Renault Megane zjechała na przewciwny pas jezdni i uderzyła w Land Rovera którym kierował 37-letni mieszkaniec gminy Małkinia Górna. Z 37-latkiem podróżował 10-letni chłopiec. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierowców. 41-latka była nietrzeźwa miała ponad 3,4 promila alkoholu, nie odniosła żadnych obrażeń. Kierujący Land Roverem był trzeźwy, po udzielonej pomocy medycznej razem z  10-letnim pasażerem wrócili do domu. Policjanci zatrzymali 41-latce prawo jazdy.

Wkrótce 41-latka odpowie przed Sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości za co grozi do 2 lat pozbawienia wolności oraz za spowodowanie kolizji.

Apelujemy do kierujących o więcej rozsądku i niewsiadanie za kierownicę po wypiciu alkoholu. Jeżeli widzimy osobę której stan wskazuje, że piła alkohol zadzwońmy na Policję pod nr alarmowe 997 lub 112 aby nie doszło do tragedii na drodze.

 

st.sierż. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony