Podsumowanie weekendu - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podsumowanie weekendu

Drugi weekend marca minął dosyć bezpiecznie na drogach powiatu ostrowskiego. Policjanci odnotowali 3 niegroźne kolizje. Osoby uczestniczące w zdarzeniach nie odniosły obrażeń. Małkińscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę a ostrowscy funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę który miał przy sobie Mefedron.

W piątek po godz. 23:00 ostrowscy policjanci interweniowali wobec osób które piły alkohol w miejscu objętym zakazem jego spożywania. W trakcie interwencji funkcjonariusze znaleźli u 23-letniego ostrowianina torebkę z białym proszkiem. Mężczyzna został przewieziony do Komendy gdzie zbadano proszek, badanie potwierdziło, że jest to Mefedron o wadze ponad 7 gramów. 23-latek został poddany badaniu na stan trzeźwości, miał ponad 1,1 promila alkoholu. 23-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie gdzie po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę po godz. 13:00 w Zarębach Kościelnych małkińscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej Opla Astrę. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości 34-latka, badanie wykazało ponad 1,3 promila alkoholu. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Apelujemy do kierowców o zdrowy rozsądek i nie wsiadanie za kierownicę auta po wypiciu alkoholu.

 

st.sierż. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony