Podsumowanie działań "TRUCK-BUS". - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podsumowanie działań "TRUCK-BUS".

Wczoraj ostrowscy policjanci prowadzili działania o nazwie "TRUCK-BUS". Celem akcji było eliminowanie z ruchu pojazdów nie spełniających wymogów dotyczących stanu technicznego oraz usuwanie z ruchu pojazdów które zanieczyszczają środowisko naturalne.

Wczoraj ostrowscy policjanci przeprowadzili działania o nazwie "TRUCK-BUS". Celem działań było podniesienie bezpieczeństwa w transporcie drogowym podczas przewozu osób i rzeczy.

W trakcie akcji policjanci eliminowali z ruchu pojazdy nie spełniające wymogów dotyczących stanu technicznego oraz usuwali z ruchu pojazdy zanieczyszczające środowisko naturalne.

W działaniach udział wzięło 12 funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego. Policjanci skontrolowali 15 samochodów ciężarowych i 7 busów. Podczas prowadzonych działań policjanci stwierdzili w 3 przypadkach przewóz nieprawidłowo zabezpieczonego ładunku, kierujących ukarano mandatami. Ponadto w 2 przypadkach stwierdzono przekraczanie dopuszczalnej prędkości przez kierujących samochodami ciężarowymi, kierujących również ukarano mandatami.

 

st.sierż. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony