Aktualności

Data publikacji 07.06.2021

Ostrowscy policjanci z WRD należą do Mazowieckiej Grupy SPEED, ich głównym zadaniem jest zapobieganie wypadkom drogowych których główną przyczyną jest nadmierna prędkość.

W minionym tygodniu ostrowscy policjanci pracując w ramach Mazowieckiej Grupy SPEED zatrzymali 92 kierujących przekraczających dopuszczalną prędkość. Dodatkowo policjanci zatrzymali 4 prawa jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości powyżej 50km/h na obszarze zabudowanym.

3 czerwca przed godz. 10:00 w Zuzeli policjanci zatrzymali motocyklistę.37-latek z powiatu legionowskiego jechał 146km/h. Tego samego dnia przed południem w Zgleczewie Szlacheckim policjanci zatrzymali kierującego hondą. 59-latek z powiatu ostrowskiego przekroczył dopuszczalną prędkość na obszarze zabudowanym o 71 km/h.

4 czerwca po godz. 9:00 w Glinie policjanci zatrzymali kierującą bmw. 46-letnia mieszkanka powiatu wołomińskiego jechał 102km/h przez obszar zabudowany. Również 4 czerwca przed godz. 10:00 w Małkini Górnej policjanci zatrzymali kierującą kiją. 44-latka z powiatu ostrowskiego jechała 109km/h.

W każdym z tych przypadków policjanci zatrzymali kierującym prawo jazdy na 3 miesiące, ponadto policjanci wystawili mandaty wraz z punktami.

Apelujemy o jazdę zgodnie z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego i znakami drogowymi. Nadmierna prędkość chwila nieuwagi i może dojść do tragedii na drodze.

 

mł.asp Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony